proposal, article, these, management, public administration, bussiness, emerald, scincedirect, download, iran, university, free download, marketing, scale, questionair, 1392, 2014, 2015, 2013, 2012, iran, new, technology, economy, insurance, national, products, presentation, isi, isc, seo, download, free , article, paper, burcracy, druker, scintific management, talent management, satisfaction, e-government, performance evaluation, performance management
جهت جستجو از قسمت جستجو استفاده نمایید. با اطمینان کامل از این سایت خرید کنید. ایمیل پشتیبانی: arzan.file@gmail.com
آخرین محصولات فروشگاه
دریافت آسان و سریع فایل رضایت شما بزن به هدف ارتباط با ما پشتیبانی کامل

اطلاعیه فروشگاه

این سایت با هدف ارائه جدیدترین فایل های دانشگاهی و استخدامی راه اندازی شده است. مزیت عمده فایل های موجود در این سایت: «اکثر فایل های آموزشی از جمله پروپوزال ها، پرسشنامه ها و ... بعد از تایید در جلسات گروه های آموزشی دانشگاه های مختلف و انجام اصلاحات آنها، در این سایت نمایش داده می شوند و فرمت اکثر فایل ها word می باشد». جهت دانلود هر یک از فایل ها بر روی «توضیحات بیشتر-دانلود» فایل مربوطه کلیک کنید و توضیحات کامل، لینک پرداخت هزینه و دریافت فایل را مشاهده نمایید. در صورت مواجه شدن با هر نوع مشکل از طریق ایمیل arzan.file@gmail.com یا قسمت تماس با ما یا از فرم «پیغام بگذارید» اطلاع بدهید تا در اسرع وقت رفع گردد.

سفارش ترجمه مقالات مدیریت

سفارش ترجمه مقالات مدیریت

 

 

 

 

 

 

 

ترجمه مقالات مدیریت

در صورتی که مقاله مورد نظر خود را در این سایت نیافتید، فرایند زیر را انجام دهید.

جهت ثبت سفارش و اطلاع از قیمت و تاریخ تحویل مقاله شما، فایل انگلیسی مقاله را به ایمیل arza.file@gmail.com ارسال نمایید و منتظر دریافت پاسخ از سوی ما باشید. لطفا تنها مقالات رشته مدیریت ارسال گردد و به درخواست مقالات رشته های دیگر پاسخ داده نخواهد شد. ترجمه مقالات توسط یکی از همکاران کارشناس ارشد رشته مدیریت و پذیرفته شده آزمون دکتری انجام می شود و فقط ترجمه کسانی که عجله زیادی ندارند پذیرفته می شود. ترجمه ها به صورت موردی انجام و به همین دلیل برخلاف ترجمه موسسات که فاقد دقت و روایی لازم می باشد، از روایی و دقت بالایی برخوردار است.

توجه: خواهشمند است در ارسال فایل، نام و نام خانوادگی نویسنده محترم، ایمیل و شماره تماس و درخواست خود را کاملا در ایمیل ذکر گردد.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 500 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنیدپرفروش ترین محصولات
نظرسنجی
به منظور تهیه کدام مورد زیر به این سایت مراجعه نموده اید؟
تماس با ما

هدایت به بالای

ابزار وبمستر

فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر


استخدام

کد اخبار

تصویر ثابت

اسلایدر

پشتیبانی